Перша національна мережа супермаркетів металу
Відповідь онлайн
Відділ продажу
Контакти
+380 44 206-72-51
Пн. – Пт. / 8:00 – 17:00
Ціни в гривні в місті Київ
0 шт. / 0 UAH
 • Вхід
  Вхід в особистий кабінет
  X
  E-mail*: Пароль*:
  Нагадати пароль
  X
  E-mail*:
 • Реєстрація
  Реєстрація
  X
  Введіть Ваш E-mail*:
 • Оформити замовлення
Каталог продукції
Місто:
Київ
Київ
X
Головна Профнастил

Профнастил

Ціни в гривні в місті Київ

Профнастил є багатофункціональним будівельним матеріалом, який широко затребуваний завдяки своїм унікальним властивостям і доступною вартості. Профнастил купити можна для облаштування покрівлі, зведення огорож, обшивки фасадів різних споруд, пристрою незнімної опалубки і так далі.

Особливості матеріалу

Профнастил виготовляється з тонколистової оцинкованої сталі способом холодної прокатки. Для цих цілей застосовуються спеціальні профілегибочні верстати, які надають металевому листу гофровану поверхню. Доступна на профнастил ціна багато в чому пояснюється саме недорогою технологією і малою витратою металу при його виробництві.

Гофра служить своєрідними ребрами жорсткості, які значно збільшують міцність виробу. Залежно від призначення висота, профіль гофри і товщина стали можуть змінюватися. Ці показники і є основою, яка визначає вартість профнастилу.

До основних характеристик профнастилу відносяться:

- Ширина і висота профілю - це одні найважливіших показників, в першу чергу визначає здатність вироби витримувати різні навантаження. Саме параметри хвилі гофри забезпечують здатність витримати сніг або пориви вітру. В основному, ширина хвилі залишається постійною величиною, а ось висота може коливатися.

- Товщина металу також впливає на те, скільки коштує профнастил, а також на його властивості, і часто коливається від 0,4 до 1 міліметра.

-Захисно-декоративне покриття, що захищає матеріал від хімічних, температурних і механічних впливів. Для цих цілей зазвичай використовується поліефірні і поліуретанової-поліамідні фарби, пластизол, алюмоцинк і цинк. Лист профнастилу з цинковим покриттям є самим недорогим, досить поширеним, але недовговічним будівельним матеріалом.
 

Переваги матеріалу

Затребуваність вироби пояснюється рядом переваг, до числа яких входять:

 • значна механічна міцність;
 • пожежна безпека;
 • тривалий термін експлуатації;
 • доступна на профнастил ціна за лист;
 • сучасний дизайн і широка кольорова гама;
 • простий і швидкий монтаж;
 • зручна транспортування і складування;
 • екологічність;
 • можливість повторного використання.

Види профнастилу

Характеристики виробу, багато в чому, визначаються місцем його застосування, про що інформує маркування:
- «ПС» - стіновий матеріал. Це найдешевший профнастил, який застосовується виключно для оздоблення стін і влаштування огороджень. Має найменшу товщину металу і гофру, висотою зазвичай від 8 до 20 міліметрів.

- «ПНС» - несуче-стіновий. Це універсальний варіант, з висотою хвилі від 15 до 57 міліметрів. Але, як правило, використовується для покрівельних робіт.

- «ПH» - несучий вид матеріалу, що володіє високою міцністю і найбільшою товщиною металу.

Придбати такий профнастил дешево вже не вийде. Але його ціна все одно залишається досить доступною. Висота гофри зазвичай варіює в межах 45-57 міліметрів. Має додаткові борозенки, що забезпечують більшу жорсткість. Може використовуватися для облаштування покрівлі, проте, завдяки значній міцності, застосовується і для зведення гаражів, ангарів, виробництва транспортних контейнерів.

Завжди в широкому асортименті
Купити профнастил від виробника завжди є можливість в компанії УГМК, що представляє вироби в самому широкому асортименті. Велика розмаїтість представлених моделей, дозволяє придбати вироби максимально підходящі для конкретного проекту. При цьому, незалежно від виду матеріалу і типу його обробки, завжди є можливість купити профнастил недорого і в будь-яких обсягах.

Доставка замовлень
Оперативна та якісна доставка товару
Зручна форма оплати
Оплата в безготівковій формі, готівкою, кредитними картками
Головний офіс
01013, м. Київ, вул. Баренбойма, 1
Тел./факс: +380 (44) 206-72-51
Приватне акціонерне товариство «Українська гірничо-металургійна компанія»
ugmk.ua/ua/prices/?s--cat--profnastil