Перша національна мережа супермаркетів металу
Відповідь онлайн
Відділ продажу
Контакти
+380 44 206-72-51
Пн. – Пт. / 8:00 – 17:00
Ціни в гривні в місті Київ
0 шт. / 0 UAH
 • Вхід
  Вхід в особистий кабінет
  X
  E-mail*: Пароль*:
  Нагадати пароль
  X
  E-mail*:
 • Реєстрація
  Реєстрація
  X
  Введіть Ваш E-mail*:
 • Оформити замовлення
Каталог продукції
Місто:
Київ
Київ
X
Головна Плазмова різка

Плазмова різка

Ціни в гривні в місті Київ
Високоефективна послуга плазмового різання сьогодні є пріоритетним напрямком в обробці і розкрої сталевого листового прокату.

Використовуючи послуги плазмового різання металу від УГМК, ви зможете швидко і якісно отримати заготовки будь-якої складності в будь-якому необхідному вам кількості.

0 (800) 500-237

Замовити

 

Область застосування

Плазмова різка металів затребувана в таких сферах, як верстатобудування, машинобудування, промислове будівництво, житлово-комунальне господарство, виробництво зовнішньої реклами. Використовуючи дану технологію, можна значно підвищити продуктивність робіт, знизивши при цьому виробничі витрати і зменшивши собівартість.

Плазмова різка металів не вимагає проведення після себе зачистки від масел, фарби, виконання антикорозійних заходів. Найвища точність різу дозволяє виготовляти деталі з мінімальною похибкою. Якщо вас чекають будь-які роботи з різання металів, виготовлення будівельних металоконструкцій, лісів, ремонту техніки та обладнання, плазмова різка стає основною процедурою, яка знижує трудовитрати і зменшує кількість людино-годин.

Вона дозволяє швидко і легко виконати будь-які роботи, пов'язані з обробкою металу. Плазмова різка ефективна при операціях з чорним і кольоровим металом, чавуном, тугоплавкими металами, нержавіючої сталлю.


Як це працює

Послуги плазмового різання мають на увазі використання в якості основного ріжучого агента особливий стан речовини - плазму. Спеціальне обладнання використовує стиснене повітря і електрику для створення плазми, яка змушує метал не тільки плавитися, а й випаровуватися.

У порівнянні з газовим і лазерним зварюванням і різкою плазмова має ряд ключових переваг. Плазма надходить з сопла різака зі швидкістю близько 2 тисяч км / год, при цьому її температура перевищує 30 тисяч градусів Цельсія. Цього достатньо для миттєвого плавлення і випаровування металу, при цьому точкова локалізація нагріву практично повністю виключає деформацію металу в області впливу плазми.

Це дозволяє отримувати чистий і якісний зріз, а послуги з різання металу плазмовим методом дозволяють обробляти листи з матеріалів різної щільності.


Переваги - плазмова різка по металу

Різання металу, ціна якої в нашій компанії більш ніж доступна, затребувана в багатьох областях промисловості і виробництва. Послуги різання металу плазмою сьогодні вибирають, завдяки таким перевагам і достоїнствам, як:

 • висока точність;
 • можливість обробки будь-яких струмопровідних металів, починаючи від чорного металопрокату і закінчуючи кольоровими металами і їх сплавами;
 • можливість розкрою великих листів в будь-яких обсягах;
 • найвища ідентичність деталей розкрою;
 • відмінна економічність дозволяє знизити собівартість готової продукції;
 • можливість працювати з металами великої товщини;
 • висока швидкість різання;
 • акуратність фігурного різання деталей найскладніших форм;
 • відсутність необхідності в подальшій обробці готових деталей;
 • екологічність - викиди забруднення відповідають мінімально допустимого рівня;
 • безпека - для різання немає необхідності використовувати потенційно вибухонебезпечні балони з газом.

 

Прайс-лист на плазмове різання (ціна)

Товщина металу, мм Ціна порізки, 1 м різу, грн Ціна пробивки
0,5-1,5 8.60 1.20
2 10.10 1.20
3 11.50 1.20
4 16.00 1.20
5 20.00 3.60
6 25.90 4.80
8 31.70 6.00
10 40.00 7.20
12 48.00 7.20
14 56.00 9.60
16 64.10 9.60
18 72.10 18.00
20 80.10 18.00

 

Мінімальне замовлення на суму від 500 грн
Замовити


Від чого залежить якість плазмового різання

Вартість плазмового різання в багатьох випадках визначається наявністю і якістю електродів, кілець, сопів і інших додаткових витратних елементів. Компанія УГМК використовує виключно якісні витратні матеріали для плазмового різання від відомих вітчизняних та зарубіжних брендів, щоб забезпечити акуратність, точність і швидкість обробки матеріалу.

Ефективне різання металу плазмою з підтримкою різу будь-якої складності можливе в разі використання професійного обладнання та витратних матеріалів, в числі яких:

 • електроди для плазмового різання;
 • завіхрітельне кільце;
 • сопла для плазмового різання;
 • ковпак, дефлектор і інший захист.

Професіонали нашої компанії на постійній основі спостерігають за станом обладнання і контролюють якість різу. Це дозволяє своєчасно змінювати сопла та інші витратні матеріали в разі порушення їх функціональності.

Плазмова різка УГМК Київ – довіртеся професіоналам

У нашій компанії Ви завжди зможете замовити найбільш затребувані послуги з обробки металів, серед яких - розкрій металу з використанням технології плазмового різання. Ми готові до роботи з будь-якими матеріалами, серед яких основним є листова сталь (низьковуглецева, нержавіюча, мідні і алюмінієві сплави і так далі).

Остаточна ціна на послугу встановлюється в індивідуальному порядку після узгодження всіх деталей з замовником. Співпрацюючи з нами, Ви завжди будете впевнені в професійному підході до справи і дотриманні компанією УГМК всіх прийнятих на себе зобов'язань.

 

Замовити
Ваше ім`я (обов`язково)
Ваш e-mail (обов`язково)
Номер телефону (бажано)
Прикріпити файл (максимум 5 Мб)
Повідомлення
X
Доставка замовлень
Оперативна та якісна доставка товару
Зручна форма оплати
Оплата в безготівковій формі, готівкою, кредитними картками
Головний офіс
01013, м. Київ, вул. Баренбойма, 1
Тел./факс: +380 (44) 206-72-51
Приватне акціонерне товариство «Українська гірничо-металургійна компанія»
ugmk.ua/ua/prices/?s--cat--plazmova-rizka