Рукавички є невід'ємним атрибутом будь-якого спецодягу, вони просто незамінні на виробництві та потрібні як будівельнику, так і простому дачнику.
Технічні параметри рукачок регламентує ДСТУ ГОСТ 28846:2009.
На ринку представлений дуже великий асортимент рукавичок, і існує безліч їх класифікацій. Наприклад, товщину і щільність рукавичок визначає клас в'язки. На ринку покупець зможе знайти рукавички 7, 10 і 13 класів.
Рукавички 7 класу - це рукавички звичайної щільності, які в принципі непогано захищають руки від механічних навантажень під час важкої фізичної роботи.
Рукавички 10 класу - це рукавички більш щільної в'язки, в яких руки зберігають чутливість, тому такого роду рукавички придатні для більш точної роботи, роботи в майстернях, лабораторіях і т.д.
Рукавички 13 класу - це рукавички з високою щільністю в'язки, які застосовують, як правило, для робіт, що вимагають високої точності виконання.
Щодо використовуваного матеріалу, то він може бути абсолютно різним. Сьогодні на ринку покупець в залежності від своїх потреб знайде бавовняні, нейлонові і поліестерові рукавички, рукавички з латексним і ПВХ-покриттям.
До переваг бавовняних рукавичок можна віднести міцність. У бавовняних рукавичках, що застосовуються в роботі з сухими предметами, а також у вантажно-розвантажувальних роботах, руки не потіють і не перегріваються, а можливість виникнення алергічних реакцій дорівнює нулю.
У тому випадку, коли робота вимагає високої чутливості рук, сміливо робіть вибір на користь нейлонових і поліестерових рукавичок.
ПВХ-покриття використовується в тому випадку, якщо потрібно зробити контакт рукавичок з робочими поверхнями більш надійним. В принципі рукавички з пвх-покриттям використовуються практично у всіх випадках, за винятком робіт з водою, низькими температурами і гарячими предметами.
Рукавички з латексним покриттям дуже міцні, тому їх використовують у всіх видах робіт, які передбачають можливість проколів, стирань, а також кислотних впливів.
Щодо міцності, то в рукавичках вона визначається також видом напилення. Існують такі види останнього - «Точка», «Протектор», «Хвиля».
Сьогодні на ринку представлена ціла колекція робочих рукавиць - на будь-який смак, розмір і потребу. Крім того, ви можете придбати рукавички для всіх можливих типів робіт - зварювальних, монтажних, садово-городніх, а також для робіт з дрібними деталями, рідинами, маслом, металом, склом і навіть рукавички для активного відпочинку.