Перша національна мережа супермаркетів металу
Відповідь онлайн
Відділ продажу
Контакти
+380 44 206-72-51
Пн. – Пт. / 8:00 – 17:00
Ціни в гривні в місті Київ
0 шт. / 0 UAH
 • Вхід
  Вхід в особистий кабінет
  X
  E-mail*: Пароль*:
  Нагадати пароль
  X
  E-mail*:
 • Реєстрація
  Реєстрація
  X
  Введіть Ваш E-mail*:
 • Оформити замовлення
Каталог продукції
Місто:
Київ
Київ
X
Головна Метизи

Метизи

Ціни в гривні в місті Київ


Метизи. Досить часто в побуті нам доводиться чути слово металовироби, метизні вироби, проте далеко не всі розуміють, про що насправді йдеться. Насправді металовироби - це будь-які вироби з металу, промислового або щоденного використання. Правда, назва, що застосовується в українській мові,  має типово російське походження: металовироби від «металеві» і «вироби».

Можливо, ви й не здогадувалися, проте ножиці, ножі, пилки, а також вироби сільськогосподарського призначення (вила, лопати) - це теж металовироби. Що стосується промислових виробів, то металовироби представлені і в цьому сегменті. Телефонні, телеграфні гаки, залізничні рейки, сталеві канати, пружинні шайби, цвяхи - все це теж метизні вироби. Крім цих двох, виділяють ще й третю групу метизних виробів - будівельні кріплення. Останні використовують для кріплення елементів конструкцій і будівель. До таких належать шайби, гайки, болти, саморізи, шурупи, цвяхи і т.д.

Сфера застосування металовиробів дуже широка. Без них не обійтися в тій діяльності, яка передбачає кріплення будь-яких деталей (машинобудування, монтаж конструкцій, проведення ремонтних або будівельних робіт, меблеве виробництво, виготовлення побутової, комп'ютерної або будь-якої іншої техніки; вантажопідйомні роботи). Правда, є один нюанс: кожний метизний виріб виготовляється і використовується тільки за призначенням. Так, наприклад, для з'єднання металевих деталей необхідно використовувати один метиз, для з'єднання деталей з дерева - другий, а для з'єднання металу з гіпсокартоном або пластмасою - третій.

Для виготовлення металовиробів використовують тільки високоякісні матеріали (сталь, латунь), що гарантують надійність і тривалу експлуатацію виробу. А з метою захисту останнього від шкідливого впливу навколишнього середовища виробники наносять на  поверхню спеціальне покриття - цинк, хром, нікель чи плівку.

 

 

 


Доставка замовлень
Оперативна та якісна доставка товару
Зручна форма оплати
Оплата в безготівковій формі, готівкою, кредитними картками
Головний офіс
01013, м. Київ, вул. Баренбойма, 1
Тел./факс: +380 (44) 206-72-51
Приватне акціонерне товариство «Українська гірничо-металургійна компанія»
ugmk.ua/ua/prices/?s--cat--metizi