Перша національна мережа супермаркетів металу
Відповідь онлайн
Відділ продажу
Контакти
+380 44 206-72-51
Пн. – Пт. / 8:00 – 17:00
Ціни в гривні в місті Київ
0 шт. / 0 UAH
 • Вхід
  Вхід в особистий кабінет
  X
  E-mail*: Пароль*:
  Нагадати пароль
  X
  E-mail*:
 • Реєстрація
  Реєстрація
  X
  Введіть Ваш E-mail*:
 • Оформити замовлення
Каталог продукції
Місто:
Київ
Київ
X

Історія

Приватне акціонерне товариство "Українська гірничо-металургійна компанія" (АТ "УГМК") було створено в березні 1998 року. 

Метою створення Української гірничо-металургійної компанії стало не тільки забезпечення широкого кола споживачів необхідним асортиментом металопрокату високої якості, а й комплексне і оперативне сервісне  обслуговування в момент здійснення покупки.
 
За короткий період часу УГМК вдалося налагодити партнерські відносини з основними компаніями - споживачами металопрокату: будівельними, вагоно-, машино-, суднобудівними, ремонтними підприємствами України та ближнього зарубіжжя.
 
ПЕРША МЕРЕЖА СУПЕРМАРКЕТІВ МЕТАЛУ.
 
Вже у 2000 році компанія почала активно просуватися на регіональні ринки збуту. Територіальне розширення торкнулося не тільки великих промислових міст, але і невеликих районних центрів. У червні 2000 року ми відкрили своє перше представництво в Одесі, а вже через 5 років мережа УГМК охопила більшу частину території України.
 
Металоторгові майданчики УГМК розташовані в найбільших промислових центрах країни: Дніпрі, Києві, Львові, Одесі, Харкові.
 
Одним із стратегічно важливих маркетингових ходів компанії став вихід на ринок в 2002 році торгової марки "Перший супермаркет металу", під яким компанія в основному і відома роздрібному споживачу. Завдяки національній мережі супермаркетів металу УГМК купувати металопрокат стало легко і просто, оскільки:
 

 • територія супермаркету чітко структурована, що дозволяє кожному покупцеві самостійно обирати продукцію;
 • метал може бути оперативно порізаний на спеціальному обладнанні для того, щоб клієнт отримав заготовки потрібного розміру;
 • доставка металопродукції здійснюється корпоративним транспортом УГМК, що дуже зручно для клієнта.
Доставка замовлень
Оперативна та якісна доставка товару
Зручна форма оплати
Оплата в безготівковій формі, готівкою, кредитними картками
Головний офіс
01013, м. Київ, вул. Баренбойма, 1
Тел./факс: +380 (44) 206-72-51
Приватне акціонерне товариство «Українська гірничо-металургійна компанія»
ugmk.ua/ua/about/history/